OFERTA

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Firma Instalkrup świadczy usługi w segmencie montażu i modernizacji instalacji elektrycznych, domofonowych, zarówno w domach jednorodzinnych, budownictwie wielorodzinnym, w blokach oraz dla podmiotów biznesowych.
Wysoka jakość usług, konkurencyjna cena, doświadczenie oraz otwartość na potrzeby klienta, są głównymi atutami naszej firmy.
Dobre rozplanowanie instalacje elektrycznej w procesie budowy wymarzonego domu jest nie miej ważne, niż jego zadaszenie, otynkowanie czy dobór kolorystyki pomieszczeń. To dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu gniazdek elektrycznych, włączników, gniazd sieci Internetowej, antenowej, oraz możliwość późniejszej jej modernizacji , sprawiają iż korzystanie z takiego domu staje się komfortowe, bezproblemowe i bez awaryjne.
Nasza firma pomaga klientowi w planowaniu instalacji elektrycznej, w odpowiednim rozmieszczeniu wszelkich gniazdek i przyłączy. Wiedza i doświadczenie jakim dysponujemy pomaga nam połączyć bezpieczeństwo, bezawaryjność i komfort.

POMIARY ELEKTRYCZNE

Świadczymy usługi pomiarowe, korzystamy z nowoczesnych przyrządów pomiarowych, wysoko wyspecjalizowanych mierników do pomiaru rezystancji izolacji , rezystancji uziemień i rezystywności gruntu, pomiaru pętli zwarcia,oraz badanie elektronarzędzi itd.
Dobór zabezpieczeń sieci elektrycznych dla każdego projektu należy rozpatrywać indywidualnie. Dzięki zaawansowanym metodom pomiarów, możemy zapewnić, iż wybrane przez nas zabezpieczenia instalacji elektrycznej i odgromowej będą nie tylko dbały o Państwa komfort, ale także dają gwarancję bezpieczeństwa, minimalizują wystąpienie porażenie prądem, pożaru, zniszczeń powstałych na skutek wyładowań atmosferycznych.
Świadczymy usługi pomiarów elektrycznych nie tylko w nowo budowanych domach, ale także w tych, w których instalacje są nieco starsze, gdyż nie odpowiedni dobór bezpieczników do mocy pobieranej przez urządzenia zainstalowane w mieszkaniach może spowodować nie tylko porażenie prądem, ale także na skutek przeciążeń instalacji prowadzić może do pożaru.

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Od kilku lat instalujemy systemy zabezpieczeń technicznych tzn. alarmy, kamery, kontrolę dostępu oraz domofony. Mamy świadomość, że bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach ma bardzo wysoki priorytet, toteż współpracujemy z dostawcami sprzętu, którego producenci należą do czołówki polskiej i światowej.

INTELIGENTNY DOM

Firma InstalKrup świadczy usługi w obszarze instalacji i projektowania systemów inteligentnego domu , korzystamy z zaawansowanych oraz atrakcyjnych cenowo modułów firmy F&Home.
Montujemy z powodzeniem systemy alarmowe SATEL, ARITECH, DSC, BOSCH, SIEMENS, JABLOTRON, przy czym wykorzystujemy technologię przewodową i bezprzewodową. Pozwala to nam na niezawodne zabezpieczenie każdego obiektu zarówno małego domku jak i np. dużych hal produkcyjnych.
Wychodząc naprzeciw dzisiejszym trendom montujemy wysokiej klasy sprzęt do monitoringu wizyjnego, mowa tutaj nie tylko o monitoringu z kamer analogowych, ale przede wszystkim o kamerach megapikselowych,które są technologią przyszłości w monitoringu. W dobie obrazu high definition nasi klienci poprzez wykorzystanie kamer megapikselowcyh mają możliwość dostrzeżenia więcej ilości szczegółów również z kamer przemysłowych.
Firma nasza specjalizuje się również w dostarczaniu systemów domofonowych i videodomofonowych takich producentów jak URMET, ACO, LASKOMEX, KENWEI, SAMSUNG, BPT. Instalujemy system jedno i wielolokatorskie.

Jakie korzyści daje instalacja inteligentnego domu ?

Oszczędność energii cieplnej i elektrycznej, redukcja kosztów utrzymania.
Efekt uzyskujemy dzięki odpowiedniemu sterowaniu zaworami obwodów centralnego ogrzewania i ustawieniu programatorów. Na ogrzewaniu można uzyskać największe oszczędności, w obiektach mieszkalnych ok. 30-40%.
Widoczna może być również oszczędność realizowana przez odpowiednie sterowanie oświetleniem w funkcji czasu i miejsca tu oszczędności sięgają około 5-10%.
Komfort realizowany jest zarówno przez zastosowanie urządzeń, lub grup urządzeń, które realizują tak zwane SCENY (grupa urządzeń załączanych / wyłączanych / realizujących funkcje razem) np. SCENA ?WIECZORNY RELAKS? może zamykać wszystkie rolety na parterze, dyskretnie ściemnić światło w sypialni, zmienić temperaturę w salonie, a nawet załączyć nastrojową muzykę z odtwarzacza.
Dom/mieszkanie buduje się/kupuje się na długie lata, jak wtedy będą wyglądały instalacje? Za ile lat tradycyjna instalacja zostanie uznana za przestarzałą i wymagającą wymiany? Czy jeżeli zdecyduję się w przyszłości na sprzedaż domu/mieszkania, to co będzie moją przewagą wśród innych ofert?
PRZYSZŁOŚĆ
Po zastosowaniu F&Home odpowiedzi są proste.

Zakres świadczonych usług:

Na życzenie możemy doradzić rozmieszczenie:

 • kompleksowe instalacje elektryczne,
 • rozdzielnie niskiego napięcia,
 • instalacje odgromowe, przepięciowe, wyrównawcze i uziemiające,
 • pomiary elektryczne, okresowe, odbiorcze,
 • projekty instalacji elektrycznych,
 • instalacje domofonowe i videodomofonowe,
 • instalacje  sieci teleinformatycznych,
 • instalacje alarmowe oraz monitoring obiektów,
 • instalacje automatyki domowej oraz instalacje  inteligentnego domu,
 • automatyka przemysłowa.
 • elektryczne systemy grzewcze
 • gniazdek elektrycznych,
 • gniazdek antenowych,
 • gniazdek sieci Ethernet
 • włączników,
 • lamp,
 • sterowników,
 • kamer,
 • czujników ruchu,
 • stacji rozdzielczej.