OFERTA

Pomiary elektryczne

Świadczymy usługi pomiarowe, korzystamy z nowoczesnych przyrządów pomiarowych, wysoko wyspecjalizowanych mierników do pomiaru rezystancji izolacji , rezystancji uziemień i rezystywności gruntu, pomiaru pętli zwarcia, badanie elektronarzędzi itd.

Instalacje elektryczne

Nasza firma świadczy usługi w segmencie montażu i modernizacji instalacji elektrycznych, domofonowych, zarówno w domach jednorodzinnych, budownictwie wielorodzinnym, w blokach oraz dla podmiotów biznesowych.

Fotowoltaika

W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość zaprojektowania,doboru komponentów, montażu oraz doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pracujemy wyłącznie na markowych podzespołach od zaufanych dostawców, które z powodzeniem będą obniżać Państwa rachunki za energię elektryczną przez długie lata, bez potrzeby ich serwisowania, czy napraw.

Systemy alarmowe

Od kilku lat instalujemy systemy zabezpieczeń m.in. alarmy, kamery, systemy kontroli dostępu, oraz domofony. Mamy świadomość, że bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach ma bardzo wysoki priorytet, toteż współpracujemy z dostawcami sprzętu, którego producenci należą do czołówki polskiej i światowej.

Smart home

W ofercie znajdą Państwo usługi w obszarze instalacji i projektowania systemów inteligentnego domu , korzystamy z zaawansowanych oraz atrakcyjnych cenowo modułów firmy F&Home.

Zakres świadczonych usług:

Na życzenie możemy doradzić rozmieszczenie: