INTELIGENTNY DOM

Jak działa inteligentny budynek F&Home?
Dzięki poszczególnym elementom systemu możesz przy użyciu przycisków naściennych, smartfona, tabletu czy laptopa – zarządzać oświetleniem, ogrzewaniem, małym agd, roletami, oknami, kamerami, wentylacją, podlewaniem ogrodu. Tylko od Ciebie zależy jak zostaną skonfigurowane. Nasze systemy dają niezliczone warianty funkcjonalności. Zaprogramowane wcześniej scenariusze wywołają zdarzenia, w czasie kiedy pracujesz lub oddajesz się swoim zajęciom.

WYGODA

Nasze systemy wyręczą Cię w codziennych czynnościach bazując na informacjach z sensorów i serwisów internetowych.

OSZCZĘDNOŚĆ
Podczas Twojej nieobecności systemy obniżą temperaturę w pomieszczeniach i wyłączą niepotrzebne źródła światła. Podlewanie ogrodu nie załączy się podczas deszczowej pogody.

BEZPIECZEŃSTWO

W razie pożaru, zalania lub innych zdarzeń losowych systemy natychmiast uruchomią alarm oraz powiadomią odpowiednie służby i domowników.

ZARZĄDZAJ MOBILNIE

Zainstaluj aplikację na smartfonie, tablecie. Zarządzaj funkcjami domu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem usługi cloud.

Aplikacja na telefony i tablety.
Zarządzaj gdziekolwiek jesteś.

STERUJ Z TELEFONU LUB TABLETU
Prosta i intuicyjna aplikacja dla urządzeń z systemem Android iOS.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
System wyśle powiadomienie sms, podglądaj obraz z kamer w domu.

DOSTOSUJ DO SWOICH POTRZEB
Możliwość budowania spersonalizowanego interfejsu.

F&Home System przewodowy
Jeden z najbardziej przyjaznych przewodowych systemów inteligentnych budynków na rynku. Główne zalety systemu F&Home to łatwość montażu oraz intuicyjna obsługa. Bardzo stabilny, dynamicznie rozwijany system, przeznaczony do nowobudowanych oraz remontowanych budynków typu domy, biura, obiekty użyteczności publicznej.
F&Home RADIO system bezprzewodowy
Bezprzewodowy system o ogromnych możliwościach. Rozbudowany konfigurator i przyjazna aplikacja to główne atuty systemu. F&Home Radio znajduje zastosowanie w obiektach już istniejących jak również w nowobudowanych. Pozwala na tworzenie mieszanych instalacji – z częściowym wykorzystaniem istniejącego okablowania.
F&Home PROXI system bluetooth
Rodzina urządzeń opartych o bezprzewodowe sterowanie Bluetooth bezpośrednio telefonu. Dzięki łatwej konfiguracji i prostemu montażowi PROXI wpisuje się w ideę „zrób to sam”. System przeznaczony do mieszkań i apartamentów.
F&Wave proste sterowanie bezprzewodowe
F&Wave to łatwy w montażu i niezwykle prosty w obsłudze system bezprzewodowego sterowania urządzeniami codziennego użytku. Pozwala na zdalne sterowanie urządzeniami w Twoim otoczeniu przy wykorzystaniu pilotów oraz radiowych przycisków ściennych i nadajników bateryjnych pod przyciski.