MONITORING

Chyba już każdy z nas przekonał się o potrzebie systemu zabezpieczeń do swojego domu lub firmy. Ochrona danych w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. Warto zatem zaopatrzyć się w monitoring ip. Obecnie system ten został tak rozbudowany, że każdy obiekt, placówka czy obszar otrzyma dostosowany do ich potrzeb monitoring.

Od kilku lat instalujemy systemy zabezpieczeń technicznych tzn. alarmy, kamery, kontrolę dostępu oraz domofony. Mamy świadomość, że bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach ma bardzo wysoki priorytet, toteż współpracujemy z dostawcami sprzętu, którego producenci należą do czołówki polskiej i światowej.

Montujemy z powodzeniem systemy alarmowe SATEL, ARITECH, DSC, BOSCH, SIEMENS, JABLOTRON, przy czym wykorzystujemy technologię przewodową i bezprzewodową. Pozwala to nam na niezawodne zabezpieczenie każdego obiektu zarówno małego domku jak i np. dużych hal produkcyjnych.

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym trendom montujemy wysokiej klasy sprzęt do monitoringu wizyjnego, mowa tutaj nie tylko o monitoringu z kamer analogowych, ale przede wszystkim o kamerach megapikselowych, które są technologią przyszłości w monitoringu. W dobie obrazu high definition nasi klienci poprzez wykorzystanie kamer megapikselowcyh mają możliwość dostrzeżenia więcej ilości szczegółów również z kamer przemysłowych.

Firma nasza specjalizuje się również w dostarczaniu systemów domofonowych i videodomofonowych takich producentów jak URMET, ACO, LASKOMEX, KENWEI, SAMSUNG, BPT. Instalujemy system jedno i wielolokatorskie.