O FIRMIE

Wieloletnie doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej  pozwoliło na stworzenie firmy skierowanej do ludzi, którzy cenią jakość oraz  trwałość połączoną z przystępnymi cenami. Zdobyte zaufanie pozwala nam na uzyskiwanie coraz większej liczby zadowolonych klientów do których chcemy zaliczyć i Ciebie.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że zostanie ona przeprowadzona rzetelnie, fachowo i bez nadszarpywania Państwa portfela.  Mając duże doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej, możemy zagwarantować zarówno wysoki poziom wykonywanych usług jak i doradztwo przy projektowaniu. Pomożemy wybrać dostawcę materiałów, który oferuje atrakcyjne ceny.

Wiedząc jak ważne jest dbanie o planetę, wpisując się w trend bycia eko, oraz obserwując ceny energii elektrycznej wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość zamówienia, a także instalacji systemów fotowoltaicznych, które w znaczący spowodują zmniejszenie rachunków za energię  elektryczną, podniosą wartość nieruchomości, oraz pozytywnie wpływają na środowisko, przez ograniczanie zużycia energii ze źródeł konwencjonalnych, które jak wiadomo są jedną z przyczyn zmian klimatycznych.

Mając na względzie Państwa wygodę to my przejmujemy na siebie dostarczenie materiałów, mają Państwo przy tym pewność, że poprzez nasze stałe kontakty z hurtowniami, możemy wynegocjować dla Państwa atrakcyjny rabat. Korzystając z usług firmy InstalKrup, możecie Państwo zyskać doskonale działającą i co najważniejsze bezpieczną instalacją elektryczną, zgodną ze wszystkimi normami oraz wykonaną precyzyjnie i estetycznie.

Nasza firma stawia duży nacisk na bezpieczeństwo, więc mamy w ofercie instalacje kamer, czujników ruchu, oraz całych systemów alarmowych, nie miej ważna jest także Państwa wygoda, dlatego jesteśmy certyfikowanymi instalatorami systemu inteligentnego domu firmy F&Home, która łączy w sobie bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność.

Poniżej przedstawiam część certyfikatów, które potwierdzają kwalifikacje.