O FIRMIE

Wieloletnie doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej  pozwoliło na stworzenie firmy skierowanej do ludzi, którzy cenią jakość oraz  trwałość połączoną z przystępnymi cenami. Zdobyte zaufanie pozwala nam na uzyskiwanie coraz większej liczby zadowolonych klientów do których chcemy zaliczyć i Ciebie.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że zostanie ona przeprowadzona rzetelnie, fachowo i bez nadszarpywania Państwa portfela.  Mając duże doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej możemy zagwarantować zarówno wysoki poziom wykonywanych usług jak i doradztwo przy projektowaniu. Pomożemy wybrać dostawcę materiałów, który oferuje atrakcyjne ceny.

Mając na względzie Państwa wygodę to my przejmujemy na siebie dostarczenie materiałów, mają Państwo przy tym pewność, że poprzez nasze stałe kontakty z hurtowniami, możemy wynegocjować dla Państwa atrakcyjny rabat. Korzystając z usług firmy InstalKrup, możecie Państwo zyskać doskonale działającą i co najważniejsze bezpieczną instalacją elektryczną, zgodną ze wszystkimi normami oraz wykonaną precyzyjnie i estetycznie.

Nasza firma stawia duży nacisk na bezpieczeństwo, więc mamy w ofercie instalacje kamer, czujników ruchu oraz całych systemów alarmowych, nie miej ważna jest także Państwa wygoda, dlatego jesteśmy certyfikowanymi instalatorami systemu inteligentnego domu firmy F&Home, która łączy w sobie bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność.