SYSTEMY ALARMOWE

Bezpieczeństwo dla Twojej rodziny

Spraw by Twój dom był bezpieczny i ciesz się prawdziwym spokojem. Alarm JABLOTRON 100 zabezpieczy cały Twój dom. Zajmie się także włączaniem oświetlenia, otworzy Twoją bramę garażową lub włączy system nawadniający. Dzięki aplikacji MyJABLOTRON można nim również sterować zdalnie.

Zielone i czerwone przyciski
Nasze segmenty przypominają sygnalizację świetlną. Kolor zielony oznacza, że alarm jest nieuzbrojony i możesz swobodnie poruszać się po domu.

Kolor czerwony oznacza z kolei STOP – jak na przejściu dla pieszych. Dom jest w tym momencie zabezpieczony przed włamywaczami i nieuprawnionym dostępem osób trzecich.

Dzięki sygnalizacji na klawiaturze alarmu natychmiastowo zorientujesz się, które części domu są zabezpieczone, a które nie.

100% bezpieczna autoryzacja
Będziesz mieć pełną wiedzę na temat każdej próby rozbrojenia Twojego alarmu, system wymaga bowiem zatwierdzenia każdej czynności kartą lub kodem.

Tak więc pomimo tego, że uzbrojenie alarmu jest banalnie proste, nie trzeba bać się przejęcia kontroli przez osobę nieuprawnioną.

System, który dostosowuje się do Ciebie
Jeśli z czasem dobudujesz sobie np. garaż, nie ma problemu z rozbudową alarmu JABLOTRON 100 o kolejne elementy.

Wystarczy zadzwonić do instalatora, który zainstaluje czujniki w Twoim garażu i doda kolejny „segment” do klawiatury Twojego alarmu. Możesz ich mieć nawet 20.

Zabezpiecz swój dom gdziekolwiek jesteś
Za pomocą aplikacji mobilnej oraz przeglądarkowej MyJABLOTRON, możesz zdalnie uzbroić swój alarm i zarządzać urządzeniami oraz odbiornikami w swoim mieszkaniu. Będziesz wiedzieć o wszystkim, co dzieje się w Twoim domu, obojętnie czy jesteś na wakacjach, w pracy czy na zakupach.

Wyświetlić przegląd wszystkich urządzeń JABLOTRON
Sterować Twoim alarmem tak, jakbyś korzystał z jego fizycznej klawiatury
Zdalnie przeglądać zdjęcia z zabezpieczonych pomieszczeń
Sprawdzać temperaturę i zużycie energii

Alarm chroni twoją firmę przed wodą, ogniem i gazem

Różnego rodzaju wypadki, potrafią skutecznie skomplikować działanie firmy. W sytuacji zagrożenia JABLOTRON 100 natychmiast cię powiadomi, dzięki czemu będziesz mógł podjąć szybka interwencje.

Ładne i estetyczne czujki
Eleganckie i dyskretne nowe czujki zaprojektowane zostały przez Jana Tučka. Jest to światowej sławy projektant, który współpracuje z takimi markami, jak Mercedes i Skoda.

4 sposoby sterowania Twoją centralą

Nieważne czy potrzebujesz rozbroić alarm, włączyć oświetlenie w ogrodzie czy też otworzyć bramę garażową, zawsze masz do dyspozycji kilka sposobów, jak to zrobić.

klawiatura z segmentami

aplikacja mobilna

aplikacja w przeglądarce

brelok